Hakkımızda

Hakkımızda

Geredeli İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. olarak güçlü mali yapısı,köklü deneyimi ve saygın kurumsal kimliğiyle,ilimizde inşaat sektöründe öncü ve yenilikçi bir şirkettir. 1991 yılında dürüst ve güvenli bir yolda sağlam yapılar inşa etmek amacıyla kurulan Geredeli İnşaat, 24 yılı aşkın bir süredir bu yolda emin adımlarla ilerlemektedir.Bugün lüks konut ve villa dendiğinde ilk akla gelen isimlerden olan Geredeli İnşaat 4 kooperatif sayısız konut 34 villa inşaatını tamamlamıştır. Zonguldak Kozlu da olan firmamız, teknolojiye oldukça fazla yatırım yapmakta ve inşaat sektörü için geliştirilen dünya teknolojilerini projelerine yansıtmaktadır. Teknoloji ve tasarımın uyum içinde yer aldığı Geredeli İnşaat Projeleri sektöründe çıtayı yükseltmiş ve bu başarı bizi her geçen gün bir adım daha ileriye götürecek projelere yönlendirmiştir. Kaliteli üretimiyle bugün önemli bir marka haline gelen Geredeli İnşaat bundan sonra da değerlerinden ödün vermeyerek yine dünya standartlarında projeler üretmeye, bu yolla Türk inşaat sektörüne büyük katkılar sunmaya devam edecektir.

Misyonumuz

Kurulduğu 1991 yılından itibaren; taahhüt ve çözüm kuruluşu olarak; kurumsallaşmış yapısı ile, çağdaş teknolojiye egemen, deneyimli, yetişkin insan gücümüzle; Zonguldak'ta genel müteahhitlik hizmetleri alanında, dünya standartlarına uygun, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak; Geredeli İnşaat'ın vazgeçilmez iş prensibini oluşturmaktadır.

Vizyonumuz

Zonguldak'ta genel müteahhitlik hizmetleri alanında, müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde, geçerli yasal düzenlemelere ve şartnamelere uygun uluslararası düzeyde kaliteli hizmet sunmaktır. Bu amaç doğrultusunda:

  • Değişen müşteri beklentilerine hızlı bir şekilde cevap verebilmek için sürekli iyileştirme faaliyetlerini etkin olarak sürdürmek,
  • Kaliteli hizmet sunmak amacıyla tedarikçi ve taşeronlarımızın kalitelerini yükseltmelerini teşvik etmek,
  • Kaynaklarımızı en etkin ve verimli bir biçimde kullanmak,
  • Performansımızı ve rekabet gücümüzü en yüksek düzeye çıkarmaktır.